Sequence HC Partners

Partnerzy Działu Konsultingu

Stefan Bogusławski

Partner Zarządzający, Prezes Zarządu

„Menedżerowie korygują swoje działania w kontekście przeszłych doświadczeń i minionego otoczenia rynkowego. To często działa. Wygrywają jednak ci, którzy potrafią zmieniać swoje organizacje dostosowując je do przyszłych wyzwań szybko zmieniającego się świata.”

Znany jako pionier badań i doradztwa na rynku medycznym w Polsce. Zakładał i prowadził z sukcesem firmy badawcze i konsultingowe. Z wykształcenia lekarz medycyny. Wnikliwy i konsekwentny obserwator branży medycznej i farmaceutycznej już od 21 lat.

Anna Smaga

Starszy Partner, Wiceprezes Zarządu

„Intuicja i wiedza to fundament trafnych decyzji biznesowych. Dla Sequence priorytetem jest pomoc menadżerom w lepszym rozumieniu zmieniającego się rynku. Wspólnie analizujemy możliwe scenariusze, wspieramy w stawianiu diagnoz. Jesteśmy jedyną na rynku firmą mającą w swoim zespole tak doświadczonych i kompetentnych ekspertów z różnych obszarów funkcjonowania rynku ochrony zdrowia. Chętnie uprawiamy mind sharing.”

16 lat w badaniach i doradztwie na rynku ochrony zdrowia na poziomie realizacji i zarządzania, współtwórca wielu przełomowych serwisów syndykatowych; matematyk z wykształcenia; prognozuje, interpretuje zjawiska, specjalistka od trudnych projektów.

Bogdan Falkiewicz

Starszy Partner, Wiceprezes Zarządu

Lekarz internista i chemik, zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym na rynku farmaceutycznym (w tym wcześniej w McKinsey & Company oraz IMS Health Consulting). Pracował także w przemyśle, m.in. jako dyrektor marketingu strategicznego i efektywności biznesu w Pliva Kraków SA Specjalizuje się w budowaniu strategii, efektywności biznesu i procesach business development w Farmie.