Sequence HC Partners

O firmie

SEQUENCE

 

Dlaczego Sequence?

 

Łączy nas pasja – chcemy rozumieć jak działa rynek ochrony zdrowia w Polsce, jak będzie się on zmieniał w przyszłości, jakie role będą grali jutro dzisiejsi jego aktorzy, co jest przyczyną, że jedni mają lepsze wyniki, a drudzy gorsze.

Stanowimy grupę lekarzy, ekonomistów i badaczy z wieloletnim doświadczeniem w badaniach i doradztwie w ochronie zdrowia. Nasz zespół zarządczy ma ponad 80 lat doświadczenia pracy w tej branży! Przez wiele lat pomagaliśmy odnosić sukcesy czołowym firmom i instytucjom działającym na tym trudnym rynku.

Oferujemy usługi doradcze osadzone w kontekście rynku – w odróżnieniu od wielu innych firm konsultingowych nam nie trzeba tłumaczyć w jakiej rzeczywistości działają w Polsce lekarze, farmaceuci, szpitale, firmy farmaceutyczne i sprzętowe, apteki i hurtownie, płatnicy. Rozumiemy i potrafimy opisać potrzeby pacjentów.

Nasze doradztwo obejmuje wszystkie główne pola działania firm i instytucji odnoszące się do rynku produktów i usług medycznych – budowanie strategii, zarządzanie i rozwój portfolio produktów i usług, zarządzanie sprzedażą, optymalizację systemów informacji rynkowej wewnątrz firmy oraz inne aspekty.

Dysponujemy pełnym zapleczem badawczym w zakresie badań jakościowych i ilościowych, potrafimy rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy zarządcze, w tym w obszarach wąskiej specjalistyki.

Prowadzimy zarówno badania o charakterze syndykatowym (Segmenter™, Pacjenter™ czy Studium Przedstawicieli Firm Farmaceutycznych), jak i skrojone do szczególnych potrzeb naszych klientów.

Dzięki naszemu zaangażowaniu rynek ochrony zdrowia jest bardziej przejrzysty i przewidywalny. Mamy zdanie o wydarzeniach i trendach rynkowych, potrafimy przewidywać rozwój sytuacji i określać zakres zmian w szczegółowych prognozach.